Spelersstatistieken

De NFL-spelers die het seizoen maken

Seizoen 2026: Matthew Stafford (Los Angeles Rams) leidt de competitie met 1.572 passing yards.

Seizoen
  1. 1Matthew Stafford1.572 · LAR · QB
  2. 2Jared Goff1.485 · DET · QB
  3. 3Jordan Love1.408 · GB · QB

Regulier seizoen 2026

De topprestaties van het seizoen

  • Passyards

    1.572

    Matthew StaffordLARLos Angeles RamsQB

    5 wedstrijden gespeeld

Leiders per categorie

Individuele leiders in de gekozen categorie
SpelerDuelsPassyardsper wedstrijd
1Matthew StaffordLARLos Angeles RamsQB51.572314,4
2Jared GoffDETDetroit LionsQB51.485297
3Jordan LoveGBGreen Bay PackersQB51.408281,6
4C.J. StroudHOUHouston TexansQB51.402280,4
5Dak PrescottDALDallas CowboysQB51.381276,2
6Joe BurrowCINCincinnati BengalsQB51.361272,2
7Tyler ShoughNONew Orleans SaintsQB51.299259,8
8Kirk CousinsLVLas Vegas RaidersQB51.269253,8
9Bryce YoungCARCarolina PanthersQB41.268317
10Josh AllenBUFBuffalo BillsQB51.249249,8

Seizoensrecords

Beste individuele prestatie per categorie
CategoriePrestatieSpelerDuelsper wedstrijd
Passyards1.572Matthew StaffordLARLos Angeles RamsQB5314,4